Artykuły biurowe i  piśmiennicze.

Naszą specjalnością są artykuły biurowe. Oferujemy materiały biurowe i produkty biurowe takie jak segregatory, dziurkacze, niszczarki, drukarki, skanery, kosze na śmieci, zegary czy pojemniki na biurko, również taśmy klejące, spinacze, nożyczki, kleje, itd.

Artykuły higieniczne.

W każdej firmie i zakładzie, budynku publicznym, instytucji, szkole, szpitalu oraz innych obiektach można znaleźć artykuły higieniczne, które pozwalają na zachowanie czystości osobom przybywającym na ich terenie. Posiadamy produkty, które doskonale sprawdzą się w firmie i gospodarstwie domowym, między innymi ręczniki papierowe, papiery toaletowe. Sprzedajemy także, folie pakowe, papier pakowy, taśmy pakowe, worki na śmieci w wielu różnych rozmiarach, środki czyszczące w płynie i w aerozolu, oraz inne wyroby, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Artykuły szklone.

W nasze ofercie znajdziecie Państwo, tornistry, plecaki, worki na obuwie, przybory do pisania, zeszyty w linie, w kratkę i notesiki do słówek– wszystkie artykuły szkolne, których potrzebuje Twoje dziecko. Oferujemy wysokiej jakości, artykuły szkolne, ozdobione podobiznami bohaterów popularnych komiksów i kreskówek znanych z telewizyjnych i kinowych ekranów.

Akcesoria komputerowe.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę akcesorii komputerowych takich jak, płyty CD i DVD, pamięć USB, klawiatury, myszki, listwy przepięciowe, przedłużacze, środki czyszczące, akcesoria do urządzeń mobilnych, tusze i tonery do drukarek, oraz wiele innych artykułów związanych z komputerem i jego eksploatacją.